Bal Savaşı Eğitsel Oyunu

Bal Savaşı Oyunu
Soner İŞBECER
Soner İŞBECER
8 ay önce
0
0
417
Bal Savaşı Eğitsel Oyunu
Son güncelleme:26 Temmuz 2023 03:00

İçindekiler

Bal savaşı oynamak gerçekten maharet isteyen bir konudur. Eğitsel oyunlar kategorisinde iyi olduğunuzu iddia ediyorsanız Oyunda amacımız aynı renkteki yuvarlak topları bir araya getirmek ve balın sevimli ayıcığa ulaşmasını sağlamak.

Sevimli ayıcık çok üzgün bir halde duruyor. Çünkü bal savaşı oynarken karnı çok acıkmış durumda ve karnını doyurmak için ihtiyaç durduğu balla arasına giren engeller var. Senin bu engellere karşı savaş açman ve engelleri ortadan kaldırarak sevimli ayıcığın karnını doyurması için ihtiyaç duyduğu lezzetli bala ulaşmasını sağlaman gerekiyor.

Her eğitsel oyunda olduğu gibi bal savaşı oynarken de karşımıza bir takım zorluklar ve zaman limiti çıkıyor. Sevimli ayıcık ve yemesi gereken balın arasına giren engelleri ortadan kaldırmak için kısıtlı bir süren var. Bu süre içerisinde karşına çıkan tüm engelleri ortadan kaldırmalısın. Bal savaşı oyununu kazanmak ancak bu şekilde mümkün olacaktır.

Zaman geçtikçe sevimli ayıcığın hem açlığı hem de üzüntüsü artıyor. Gerçekten sabırsızlanmış durumda. Üstelik tek başına ne yapacağını da bilmiyor. Senin gibi eğitsel oyunlar konusunda profesyonel hale gelmiş bir kişinin yardımına ihtiyacı var.

Paylaşmayı Unutmayın!

İlginizi Çekebilir

İlk yorum bırakan siz olmak ister misiniz?