2022 Yılı Resmi Kurumların Yüksek Çözünürlüklü Logoları

Resmî kurumların yüksek çözünürlüklü logolarına pdf, png ve diğer formatlarda indirmelerini yapabilirsiniz.
Soner İŞBECER
Soner İŞBECER
11 ay önce
0
0
423
2022 Yılı Resmi Kurumların Yüksek Çözünürlüklü Logoları
Son güncelleme:08 Kasım 2022 51:03

İçindekiler

Çoğu projemizde yüksek çözünürlüklü logolardan faydalanırız. Logolar; kurum, kuruluş ve şirketlerin gönürlüğüne ve akılda kalıcılığına katkı sağlar. Proje görünürlüğünde kullanılan Afiş, görsel vb. görsellerde eklediğimiz logolar bazen bizim istediğimiz gibi olmayabilir. Baskı alındığında kötü görüntülere yol açabilir ya da istediğimiz bir logoyu bulmakta zorluk çekeriz. Hatta geçenlerde bir kurumun logosunu bulurken gerçekten zorlandım. Toplu olarak neden hepsi bir yerde olmasın dedim? Ben de bu sorundan yola çıkarak projelerimizde kullandığımız logolar için bir yazı yazmayı düşündüm.

Bu sayfada projelerimizde kullandığımız kamu kurumu, özel veya uluslararası firmaların logolarını yüksek çözünürlüklü olarak ve farklı boyut ve farklı kullanım şekilleri ile sizlere sunmuş olacağım. Bundan sonraki süreçte ise; www.logoindir.com üzerinden bu logoları sizlere sunmuş olacağım. 

İndirdiğiniz logolarını hepsi sıkıştırılmış dosya(rar) olarak indirmeye müsait olacaktır.

Milli Eğitim Bakanlığı Logosu

Milli eğitim logosu üzerinde yıllardır kullanılan meşale ön plana çıkmaktadır. Cumhurbaşkanlığı kurumsal kimlik çalışmasından sonra meşale 16 yıldız için alınmış ve ortaya bu görsel çıkmıştır. 

Gençlik ve Spor Bakanlığı Logosu

GAP İdaresi Logosu

GAP idaresi, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı bünyesinden çalışan bir kurumdur. Bu logo Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nin verilmli topraklarını ihya etmek için tasarlanmıştr.

Ulusal Ajans Logosu

Teknofest Yarışmaları Logosu 

Milli Teknoloji Hamlesi Logusu

Bu logo ise Türkiye'nin 2023 yılı için tasarlanmış hashtag şeklinde yaymak içindir. 

 

İlginizi Çekebilir

İlk yorum bırakan siz olmak ister misiniz?